voda

Poruchová služba voda

+421 948 121 398
vodár bratislava

Vodoinštalácie rýchlo a kvalitne

Voda dokáže poriadne potrápiť. Náhle problémy s neodtekaním, zápachom, alebo naopak, nemožnosťou zastaviť vodu sú situáciami, ktoré skomplikujú váš každodenný život. Hoci ide o nepríjemnosti, nejde o nič, s čím by si šikovný vodoinštalatér neporadil. Naši vodári sú tu pre vás či už potrebujete vyriešiť vodoinštalácie ako dôsledok poruchy, havarijnej situácie alebo zariaďujete nový priestor.

Nové vodoinštalácie

Čaká vás sťahovanie do nového a hľadáte spoľahlivého vodoinštalatéra? Zariadime, aby voda slúžila všetkým vašim potrebám bezproblémovo, a to bez ohľadu na to či ide o kuchyňu, kúpeľňu alebo WC. Zabezpečujeme všetky vodoinštalatérske a montážne služby. S použitím kvalitných montážnych materiálov a osvedčených postupov sa postaráme o montáž umývadla, WC, sprchového kútu, vane a vodovodných batérií.

Oprava vodoinštalácie

Kvapkajúca vodovodná batéria, nefunkčný splachovač na WC, alebo vytekanie vody zo sprchového kúta? Toto sú len niektoré z nečakaných problémov, ktoré sa objavujú najčastejšie. Opravy vodoinštalácie sa netreba obávať a ani ju odkladať! Prídeme, zhodnotíme situáciu a zrealizujeme pre vás to najvýhodnejšie riešenie. Kvapkanie ani vysoké účty za vodu vás tak už trápiť nebudú!

Vodár do bytu aj rodinného domu

Vodoinštalácie v bytoch, rodinných domoch či komerčných priestoroch? Sme pripravení na každú situáciu, či už pôjde o montáž nových komponentov, alebo opravu či rozsiahlu rekonštrukciu. Vodoinštalácia v dome, byte ani kdekoľvek inde vám už nemusí spôsobovať vrásky na čele!

Vodoinštalačné služby cena bez nepríjemných prekvapení!

Je úplne prirodzené, ak vás zaujíma, koľko vás zásah vodára bude stáť. Vodár cena stanovujeme vždy individuálne po obhliadke a vašom odsúhlasení, každý prípad je totiž celkom jedinečný. Nemusíte sa však obávať, že by vás cena vodoinštalácie nepríjemne prekvapila, vždy totiž o všetkom informujeme vopred. Vypracujeme aj podklady pre poisťovňu v prípade, že si budete chcieť cenu za vodoinštalačné práce nechať preplatiť.